Новини політики. 23 листопада. За рекомендаціями Комісії МОЗ України Юлія Тимошенко сьогодні була обстежена в одному з медичних закладів м. Києва.

Тимошенко оглянули в медзакладі Києва

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров`я України. Результати обстеження передані до Державної пенітенціарної служби України, повідомляє УНН.

Юлія Володимирівна Тимошенко у відповідності до наданих рекомендацій, пройшла повне медичне обстеження в одній з медичних установ Києва“, – повідомив міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко, інформує Сегодня.

Аніщенко також повідомив, що дані медичного обстеження будуть направлені у відповідні органи пенітенціарної служби.

У той же час міністр відмовився коментувати стан здоров’я Юлії Тимошенко, а також конкретизувати місце проходження медобстеження.

Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов 18 листопада поінформував, що екс-прем’єрка не може самостійно пересуватися, а на її тілі з’явилися крововиливи, причому деякі з них – понад 15 сантиметрів.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова 21 листопада в ефірі одного з українських телеканалів наголосила, що Тимошенко має бути обстежена поза межами Лук’янівського СІЗО. Того ж дня Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що Юлія Тимошенко буде забезпечена всіма потрібними медикаментами.

22 листопада Президент України Віктор Янукович зазначив, що медична допомога Юлії Тимошенко має надаватись у лікувальних закладах Києва.

“Це питання заслуговує особливої уваги. І, звичайно, медичним працівникам – усім, хто займається цим питанням – треба приділити максимум уваги для того, щоб зняти ці проблеми. Тому я зранку цікавився цим питанням, мав розмову з міністром охорони здоров’я, з Генеральним прокурором, з міністром внутрішніх справ, і звернув їхню увагу на те, щоб вони стільки скільки необхідно приділили уваги цьому питанню та надали всю необхідну медичну допомогу. Мене інформували про те, що система лікування, яка сьогодні існує в Україні, не досягла того рівня та тих стандартів, які необхідні. Тому це лікування та ці медичні послуги доведеться надавати в медичних закладах міста Києва. Мабуть це буде зроблено сьогодні-завтра, у найближчі дні”, – зазначив Янукович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.