Новини України. 22 лис топада. Готовність представників бізнесу платити податок на багатство стане свідченням солідарності суспільства в подоланні економічних проблем.

Багаті ділиимуться грошима

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Я впевнений, що цей закон може і повинен впливати на моральний клімат в країні. Бідні люди повинні розуміти, що не одні вони страждають у цій ситуації, що країна шукає резерви, багаті діляться чимось. Це жест солідарності, який може консолідувати нашу країну», – заявив він.

Сергій Тігіпко повідомив, що введення цього податку вже підтримав «Реформаторський клуб» – громадська організація, яка об’єднує представників бізнесу.

«Там якраз люди, які будуть потрапляти під цей податок, і вони досить добре дивляться на ці речі, вони готові поділитися. Вони будуть давати свої пропозиції до закону», – сказав віце-прем’єр.

Крім того, віце-прем’єр нагадав, що ще три тижні законопроект буде проходити громадське обговорення, зокрема, на сайті Міністерства соціальної політики, і закликав громадськість пропонувати свої ідеї.

Нагадаємо, минулого тижня Міністерство соціальної політики оприлюднило проект закона про податок на багатство, який передбачає додаткове фінансове навантаження для власників дорогих речей та майна, а також оподаткування цінних покупок. Крім того, за словами Сергія Тігіпка, наступного тижня буде оприлюднено законопроект, що регламентує співробітництво з класичними офшорними зонами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.