Новини здоров’я. 19 листопада. Надмірна вага може стати причиною розвитку різних проблем зі здоров’ям, таких як хвороби серця і діабет.

У США кожна шоста дитина і підліток страждає від ожиріння

На думку вчених, у товстих дітей, яким вдається схуднути, ризик розвитку цих проблем не вище, ніж у їхніх худих однолітків.

Товсті діти не приречені на діабет, гіпертонію і проблеми з серцем. На щастя, якщо дитина з віком позбавляється від зайвих кілограмів, у неї є всі шанси на нормальне здорове життя.

«Раніше вважалося, що товсті діти в будь-якому випадку знаходитимуться в групі підвищеного ризику розвитку діабету, підвищеного кров’яного тиску і серцево-судинних проблем. Наша робота показала, що насправді на здоров’я впливає вага у дорослому віці», – підкреслюють дослідники вчених з США, Австралії та Фінляндії.

Таким чином, небезпечними для здоров’я є надмірна вага у дорослому віці, а також повнота протягом усього життя. Приміром, серед повних учасників дослідження у 7% був діабет, у 29% високий кров’яний тиск, і у 18% підвищений рівень холестерину. Серед людей, ніколи не були повними, діабет спостерігався у 1%, підвищений тиск у 11%, і підвищений рівень поганого холестерину у 8%.

Ожиріння серед дітей – поширена проблема в розвинених країнах. У США, приміром, кожна шоста дитина і підліток страждає від ожиріння.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.