Новини світу. 15 листопада. Деякі райони столиці Таїланду залишаться затопленими і після настання 2012 року.

Деякі райони Бангкока залишаться затопленими і в 2012 році

З такою заявою виступила сьогодні прем’єр-міністр країни Йінглак Чинават.

На даний момент вода почала відступати в районах на півночі і частково на сході міста. Однак західна частина столиці залишається затопленою і евакуація води звідти утруднена.

Тим не менш, ситуація в Бангкоку поступово перестає бути критичною, в магазинах з’являється питна вода і продукти харчування. Після декількох тижнів повені в місто повертаються його мешканці. На вулицях знову пробки, на тротуарах – натовпи пішоходів і колісні лавки торговців.

“Загальна ситуація в місті повертається до стабільності, вода повеней продовжує йти в море, однак швидкість осушення районів залежить, насамперед, від їх рельєфу”, – повідомила журналістам прем’єр-міністр королівства.

За оцінками експертів, через два тижні основні автомагістралі Бангкока можуть бути повністю осушені.

Число загиблих в результаті катастрофічної повені в Таїланді вже досягло 562, ще двоє людей вважаються зниклими без вісті. Затопленими досі залишаються 22 з 76 провінцій країни.

З 5 липня, коли на північ Таїланду обрушився тропічний шторм Нок-Тен, стихійні лиха торкнулися 63 провінцій, постраждали більше 11 млн людей, близько 1 млн звернулися за медичною допомогою. Майже 250 тис людей залишилися без даху над головою. Розмір збитків, за деякими оцінками, досягає 16 млрд доларів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.