Новини технологій. 23 листопада. Найпопулярнішій електронній іграшці середини 90-х – “Тамагочі” – виповнилося 15 років.

"Тамагочі" виповнилося 15 років

Легендарні девайси продаються досі, правда, в трохи зміненому вигляді. З нагоди знаменної дати автор іграшки, японська фірма “Бандай” випустила обмежену партію особливих сувенірних брелоків, які копіюють первісний вигляд товару.

У 1996 році “Бандай” викликала сенсацію – після активації на крихітному дисплеї круглої пластикової коробочки народжувалася звірятко, за яким потрібно було постійно доглядати за допомогою окремих кнопок – годувати, лікувати, вигулювати, прибирати продукти життєдіяльності, вчити і вчасно укладати спати.

Без турботи нещасний “тамагочі” починав чахнути і міг навіть померти, що могло стати справжньою трагедією для його власника, особливо, якщо він був дитиною.

У період тамагочі-буму в світі було вироблено 40 мільйонів іграшок, але поступово глобальне божевілля зійшло нанівець. Випуск електронних вихованців був припинений.

У 2004 році фірма “Бандай” викинула на ринок “Тамагочі +” – вони мали інфрачервоний порт, який дозволяв брелокам спілкуватися між собою. “Тамагочі” отримали можливість, наприклад, змагатися в тому, хто швидше їсть. Вони були різностатевими і після досягнення певного віку могли закохуватися, одружуватися і навіть народжувати дітей.

Коли приїлися і інфрачервоні іграшки, фірма “Бандай” перейшла до випуску “Тамагочі ID“, яким, через мобільний телефон можна було завантажувати одяг і всілякі аксесуари. Остання модифікація цієї серії надійшла на ринок у березні 2011 року та за півроку їх продано вже майже 500 тисяч примірників.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.