Новини України. 9 листопада. Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник в цьому році в День української писемності не писатиме диктант, бо минулого року він продемонстрував високий рівень своїх знань з української мови.

Табачник не хоче знову писати диктант

“Цього року я цього не буду робити, адже я продемонстрував, що я не боюся цього. Торік я показував свій диктант вчителям, і вони поставили мені десять балів за одну не грубу помилку. Тож тепер хай диктант напишуть публічно, з журналістами, ті, хто любить робити гучні заяви та робити патріотизм своєю професією “, – зазначив Табачник.

Міністр зазначив, що в тому випадку, якщо ці люди отримають високий бал за диктант, можна буде вважати, що вони дійсно є освіченими людьми.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності.

Нагадаємо, минулого року Табачник писав диктант. За словами міністра, диктант здався йому досить легким, однак журналістам вдалося побачити помилку в диктанті міністра – слово “доречіТабачник написав разом, тоді як правильно – окремо (“до речі”).

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.