Новини України. 23 листопада. Світовий конгрес українців закликає світову спільноту вплинути на українську владу у зв’язку з важким станом здоров’я Юлії Тимошенко.

Світовий конгрес українців
Світовий конгрес українців просить вплинути на владу Януковича

У своєму листі до міжнародних та європейських організацій СКУ наводить заяву уповноваженої Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової, яка охарактеризувала як “вкрай важкий” стан здоров’я Юлії Тимошенко.

Світовий конгрес українців закликає Вас вплинути на українську владу щодо стану здоров’я Тимошенко та негайної потреби у її лікуванні її особистими лікарями за межами Лук’янівського СІЗО”, – наголошується у документі.

Також Світовий конгрес українців закликає припинити допити екс-прем’єра у камері.

Тимошенко не мають права допитувати у тюремній камері, що є радянською практикою”, – йдеться у листі.

“За винятком чинної української влади, більшість спостерігачів, експертів та лідерів, включаючи Світовий конгрес українців, розкритикували переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко як політично-вмотивоване”, – зазначають у СКУ.

Відповідного листа надіслали, зокрема, Генеральному секретарю ООН, Президенту Європейського Парламенту, Президенту Ради ЄС, Президенту Європейської Комісії, Генеральному Секретарю Ради Європи, Президенту ПАРЄ, Генеральному секретарю Міжнародної амністії, виконавчому директору Freedom House.

Світовий конгрес українців є міжнародним координаційним органом української спільноти у діаспорі, який представляє інтереси понад 20 мільйонів українців, маючи організації-члени у понад 30 країнах.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.