Новини політики. 21 листопада. Свідок Володимир Яценко під час допиту у суді розповів, що розрахунок вислуги років для призначення пенсії Леонідові Приступлюку був здійснений без порушень.

Свідок ніколи не отримував від Луценка незаконних наказів

Свідок працював з лютого 2005 року заступником начальника відділу комплектування Апарату міністра Департаменту кадрового забезпечення МВС.

Яценко розповів у суді, що підписував розрахунок вислуги років для призначення пенсії Приступлюку. За його словами, такий документ складається після звільнення працівника. Після цього відповідний розрахунок передається до відділу соціальних виплат для призначення пенсії, а потім до Пенсійного фонду.

Адвокат Олексій Баганець запитав у свідка, чи були порушення при перевірці і підписанні розрахунку вислуги років для призначення пенсії Приступлюку, на що той відповів: “Розрахунок був підписаний, згідно з чинними нормативно-правовими актами”. Він також додав, що у нього не було жодних зауважень до цього документу. За його словами, ні у нього, ні у фінансового відділу не було застережень.

Крім того, адвокат Ігор Фомін запитав у Яценка, чи надавав Юрій Луценко особисто або через третіх осіб вказівки для нарахування пенсії Приступлюку.

“Не надавав”, – запевнив свідок і додав, що йому не відомі факти, щоб Луценко звертався з цього приводу і до його керівництва.

Фомін також поцікавився у Яценка: “Якби був наказ Луценка на призначення пенсії Приступлюку у розмірі 100 тис. грн?” свідок відповів: “Я б не завізував такий наказ”.

Свідок додав, що протягом своєї служби не отримував від Луценка або через третіх осіб від його імені незаконних наказів або розпоряджень.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.