Новини політики. 3 листопада. Печерський районний суд м.Києва розпочав чергове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Суд над Луценком продовжується

Вчасно почавши засідання, суд перейшов відразу до допиту двадцять дев’ятого свідка у справі екс-міністра.

Допитується Алла Щербак, яка в 2001 році була призначена в Апарат Міністра МВС на посаду помічника Міністра, вона й досі там працює.

Нагадаємо, вчора на допит викликали 28-го свідка Бачинського, який працює в Центральному апараті МВС з 2003 року, у січні 2008 року був призначений на посаду заступника начальника Департаменту документального забезпечення та режиму Міністерства внутрішніх справ України, працював до грудня 2010 року.

Відповідно до своїх функціональних обов’язків візував проекти наказів та розпоряджень, підготовлених виконавцями служб Міністерства внутрішніх справ, листів та інших документів. Своєю візою він підтверджував, що проект наказу відповідає вимогам відомчих нормативних актів.

Свідок повідомив, що візував наказ про заохочення Приступлюка, проекти розпоряджень та плани по відзначенню Дня міліції.

Адвокат Баганець у ході допиту свідка Бачинського звернувся до головуючого: “Враховуючи, що свідок Сергій Бачинський ні на досудовому, ні на судовому слідстві не дав показів, які б стосувалися по суті справи, у захисту немає запитань до свідка”.

Як повідомлялось раніше, перед тим, свідок Володимир Мякота під час допиту в суді заявив, що не знає, хто був ініціатором заохочення водія екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Леоніда Приступлюка.

Зокрема, на питання прокурора Лобаня, хто був ініціатором заохочень Приступлюка, він відповів: “Як правило, відповідно до наказів МВС, ініціатором заохочень завжди є керівництво тієї служби, в якій працює особа. Хто був ініціатором заохочення Приступлюка – мені не відомо”.

Крім того, Мякота сказав, що не вбачає порушень в наказі, який регулює нагородження Приступлюка у 2008 році.
Прокурор також поцікавився у свідка, чи відомі йому випадки зарахування стажу роботи на цивільних вільнонайманих посадах до стажу роботи в органах МВС, на що свідок відповів, що “періодично такі документи готувалися, і ініціювалися вони службами, в яких працювали особи”. “Такі випадки були”, – додав він.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.