Новини світу. 11 листопада. Щоб бути справжнім чоловіком, необхідно не тільки поводитися відповідним чином, але і уникати деяких вчинків і питань.

Чоловік повинен бути чоловіком

Ніколи не питайте свого начальника про підвищення. Доведіть йому, що ви гідні нагороди, замість того, щоб принижено звертатися до нього з проханням.

Не питайте свою коханку, чи добре їй було з вами в ліжку. Навряд чи вона сприйме це, як турботу про себе: таке питання більш схожий на бажання почути похвалу своїм любовним навичкам.

Питання про те, чи є колір волосся жінки природним, майже так само образливе, як цікавість з приводу натуральності її грудей. Крім цього, чоловікові не слід цікавитися знаком зодіаку потенційної подруги. Це питання звучить більш природно з уст іншої жінки, більш довіряти гороскопам, ніж власній думці.

Якщо запитаєте у жінки, чи не повнять вас ваші джинси, – можете вважати, що ваші шанси здатися їй справжнім чоловіком значно знизилися. Якщо ви погладшали, відправляйтеся в спортзал або сідаєте на дієту, але не шукайте у жінки жалості і співчуття.

Не питайте свою даму про те, чим би вона хотіла зайнятися на побаченні, особливо на самому початку стосунків. Жінка не буде вражена, побачивши вашу невпевненість: вона бажає бачити у вас впевненого в собі лідера, так що не обдуріть її очікування!

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.