Новини політики. 1 листопада. Вчора Печерським судом Києва було поновлено процес над екс-главою МВС Юрієм Луценко.

Справу Луценка затягують навмисно

Луценка, нагадаємо, звинувачують за порушення при прийомі на роботу водія Леоніда Приступлюка, незаконні присвоєння йому спеціальних міліцейських звань і виділення житла в обхід черги. Колегія під головуванням Сергія Вовка продовжила допит свідків (усього їх 148, але в суді ще не побувало і 30), повідомляє Сегодня.

Показання дали колишній помічник міністра Сергій Остапенко та екс-начальник 1-го відділу управління проведення оперативних заходів Департаменту оперативної служби МВС Ростислав Чернявський.

Остапенко заявив, що з Луценком особисто не знайомий і з водієм міністра Леонідом Приступлюком практично не зустрічався. Чернявський також повідомив, що Приступлюка не знав, оскільки той де-юре значився водієм, а де-факто виконував інші завдання, будучи старшим оперуповноваженим.

Мовляв, у МВС існувала практика, коли водіїв, закріплених за вищим начальницьким складом відомства, зараховували на інші посади, що дозволяло безперешкодно бувати на режимних об’єктах, по роду роботи відвідуваних міністром та іншими керівниками.

Відомий адвокат Тетяна Монтян вважає, що суд навмисно затягує час, викликаючи свідків, які «на фіг нікому не потрібні». «Луценко хочуть максимально довго протримати під слідством у СІЗО, а коли допитають усіх, прийняти рішення, залежно від того, яка на дворі буде погода», – сказала Монтян. Слухання у справі продовжиться завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.