Новини здоров’я. 4 листопада. Через багато років після змагань, в яких брали участь ваші улюблені команди, ви навряд чи пригадаєте їх поразки, а ось їх перемоги будуть зберігатися у вашій пам’яті в подробицях.

Фанати швидко забувають про поразки

У дослідженні, проведеному американськими вченими, взяли участь 1600 бейсбольних фанатів, які відвідували матчі чемпіонату в 2003 і 2004 роках. Через кілька років після чемпіонату вболівальники різних команд набагато детальніше пам’ятали успішні матчі своїх кумирів, ніж їх поразки, включаючи інформацію про місцезнаходження гри, додаткові подачі тощо.

«Люди пам’ятають позитивні події, причому не обов’язково тому, що вони їх більше вразили, а тому, що їх приємно частіше згадувати і смакувати. Ми часто думаємо про приємні події, обговорюємо їх з іншими людьми, замість того, щоб зайвий раз «пережовувати» поразки», – пояснюють автори роботи.

Насправді, після спортивного матчу люди, як правило, обговорюють перемогу улюбленої команди в деталях зі своїми друзями і ще раз переглядають моменти, що найбільше запам’яталися. У результаті навіть через кілька років після події їм не важко згадати подробиці перемоги своєї улюбленої команди.

За матеріалами zdravoе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.