Новини економіки. 24 листопада. Вдова Джобса Лорін Пауелл незабаром може продати акції  Apple

Стів Джобс і його дружина Лорін Пауелл
Стів Джобс і його дружина Лорін Пауелл

Після смерті Стів Джобс залишив своїй родині $ 6.78 мільярдів, саме на таку суму зараз імовірно оцінюються акції Apple і Disney, що знаходяться в їх руках. Для вдови Стіва Лорін Пауелл Джобс кращої можливості скинути акції, швидше за все не випаде. Швидка продаж дозволить не стільки непогано заробити, скільки уникнути додаткового податку в розмірі $ 867 млн.

Фінансові експерти впевнені, що Лорін з родиною повинні негайно диверсифікувати свої активи, щоб уникнути підвищеного державного збору. Це може статися через зростання ставки податку в 2013 році з 15% до 20%. До того ж, заможні американці можуть бути піддані 3,8-процентному податку на нетрудові доходи.

Стів помер 5 жовтня 2011 у віці 56 років. На момент смерті він мав 138 млн. акцій Disney (7,4%) загальною вартістю $ 4.74 млрд. і 5,55 млн. акцій Apple на $ 2.05 млрд.

Перед смертю Джобс перевів акції на трастовий фонд, щоб сім’я могла уникнути податку на спадщину. Поки його воля ще не була оприлюднена, але, швидше за все, велика частина майна розподілиться між вдовою і чотирма дітьми.

Я не бачу ніяких причин, щоб не продати все це зараз

, – сказала Кейсі Готт, директор з планування Aspiriant.

На думку аналітиків акції Apple будуть продаватися легко і швидко, на відміну від акцій Disney. Останні викупили анімаційну студію Pixar, яка належала Стіву Джобсу, в 2006 році за $ 7 млрд., віддавши йому частину своїх акцій.

Кендес Пугач, прес-секретар Лорін Пауелл Джобс, відмовилася коментувати її податкову ситуацію і те, що її роботодавець планує робити з частками в Apple і Disney.

Лорін отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордському університеті, але як повідомлялося багато разів, вона не має наміру зайняти місце чоловіка в Apple або в Disney.

І вона, і її родина далеко не бідні люди, вони не потребують виведенням капіталів прямо зараз, але у зв’язку зі швидким вступом в силу серйозних змін в чинне податкове законодавство, вона, швидше за все, продасть значну частину спадщини ще до 2013 року.

Це може означати тільки одне – мільйони акцій Apple впадуть на відкритий ринок і зможуть опинитися в руках приватних інвесторів, а це не далеко не ідеальний варіант для Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.