Новини політики. 3 листопада. На порядку денному на четвер, 3 листопада, на 16:00 значаться п’ять проектів Закону “Про вибори народних депутатів України”.

Сьогодні після обіду депутати приступлять до зміни системи виборів до Верховної Ради України. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На порядку денному на четвер, 3 листопада, на 16:00 значаться п’ять проектів Закону “Про вибори народних депутатів України”. Проект закону N9265 народних депутатів Олександра Чорноволенка, В’ячеслава Коваля і Бориса Тарасюка передбачає пропорційну виборчу систему за партійними списками і одновідсотковий прохідний бар’єр.

Проект закону N9265-1 внесений нардепами, Олександром Єфремовим, Ігорем Шаровим, Адамом Мартинюком передбачає змішану пропорційно-мажоритарну систему виборів і 5-відсотковий прохідний бар’єр.

Два інших законопроекти N9265-2 і 9265-3, внесені депутатами від опозиції передбачають пропорційну систему виборів з відкритими списками і 3% прохідний бар’єр.

Проект закону N9265-4 народного депутат Олега Ляшко припускає скорочення депутатського корпусу до 200 осіб і можливість обиратися народним депутатам з 18 років.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.