Новини політики. 27 листопада. Сьогодні лідеру партії «Батьківщина», колишньому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко виповнюється 51 рік.

Тимошенко виповнюється 51 рік

Як відомо, в даний час екс-прем’єр перебуває в Лук’янівському СІЗО.

Відносно Тимошенко порушено кілька кримінальних справ, по одній з яких – справі про перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році – вона визнана винною і засуджена до семи років позбавлення волі. Цей вирок набуде чинності, якщо його законність підтвердить Апеляційний суд України після розгляду апеляції захисту Тимошенко.

Решта кримінальних справ, які стосуються діяльності компанії «Єдині енергетичні системи України», яку Тимошенко очолювала в 90-і роки минулого століття, розслідуються Генеральною прокуратурою і податковими органами.

Сьогодні, з нагоди дня народження Тимошенко, опозиційні сили запланували проведення низки заходів. Так, партія «Батьківщина» о 13:00 запустить повітряну кулю в Гідропарку.

Також біля Лук’янівського СІЗО опозиція запланувала мітинг і концерт, участь в якому візьмуть Олександр Пономарьов, Ніна Матвієнко, гурт ТНМК та інші українські музиканти. Як вже повідомлялося, на дорогах біля Лук’янівського СІЗО проводиться ремонт, що ускладнює проїзд до СІЗО і може перешкодити проведенню акції.

Як відомо, в останні тижні Тимошенко має серйозні проблеми зі здоров’ям – вона не може піднятися з ліжка і слідчі допитують її прямо в камері. 23 листопада Тимошенко була обстежена в Київській обласній клінічній лікарні і, за інформацією джерел з цієї медустанови, екс-прем’єру поставлений діагноз «міжхребцева грижа».

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.