Новини світу. 2 листопада. Міждержавний авіаційний комітет у середу на спеціальній прес-конференції повідомить про результати розслідування катастрофи літака Як-42, що сталася 7 вересня під Ярославлем.

Сьогодні повідомлять результати розслідування

Про це повідомлє ЛігаБізнесІнформ.

Раніше в МАК повідомили, що технічна комісія має в своєму розпорядженні усі необхідні матеріали, результати досліджень, проведених науково-дослідними інститутами і центрами, льотними і технічними експертами для встановлення системних і безпосередніх причин, всі супутні чинники та обставини даної катастрофи, а також розробки комплексу необхідних заходів щодо безпеки польотів.

У МАК також підкреслили, що в результаті проведених досліджень порушень в роботі гальмівної системи Як-42 не виявлено – були проведені спеціальні дослідження барабанів коліс, гальм і агрегатів системи гальмування, а також технічного стану авіашин та відмов у роботі цих агрегатів не виявлено.

В авіакатастрофі під Ярославлем загинула російська хокейна команда “Локомотив”, що летіла на гру до Мінська. На борту літака знаходилися 45 людей, 44 з них загинули – члени екіпажу, хокеїсти, тренери та персонал хокейного клубу. Вижив лише інженер з експлуатації Олександр Сизов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.