Новини політики. 3 листопада. Сьогодні в Україні очікуються масові акції протесту, в яких візьмуть участь автомобілісти, підприємці та чорнобильці.

Люди вийдуть до кожної обласної, районної та міської чи селищної ради

У четвер, 3 листопада, в усіх регіонах України очікуються акції протесту проти політики влади.

Організатори пообіцяли, що люди вийдуть до кожної обласної, районної та міської чи селищної ради. До заходу планують приєднатися понад 200 громадських організацій. Кожна з них має свої вимоги, але їх об’єднує вимога розпустити парламент.

Підприємці мають намір вимагати від президента Віктора Януковича ветувати нещодавно ухвалений закон про спрощену систему оподаткування, оскільки він, на їхнє переконання, спрямований на дискримінацію малого бізнесу.

Водночас, віце-президент громадського об’єднання “Союз перевізників України” Сергій Овчинников заявив, що відбудеться новий Автомайдан.

Зі своїми вимогами вийдуть і афганці та чорнобильці, а також представники інших соціально незахищених категорій населення, які протестують проти позбавлення їх пільг та доплат пенсій.

Утім, єдина вимога, яка об’єднує усі організації, що мають намір брати участь у акції, – це припинення існування Верховної ради нинішнього, шостого скликання, заявив в ефірі “Радіо Свобода” перший заступник голови громадської організації “Ніхто, крім нас” Борис Новожилов.

“Це захоплення влади бандою. Верховна рада не користується тими повноваженнями, які в неї є. Тому ми об’єдналися під гаслом: “Верховна рада має піти!” Це об’єднало дуже багато організацій. Третього листопада ми виходимо до всіх обласних рад і проводимо мітинги. Ми надамо депутатам наші пропозиції, щоб вони поставили на голосування питання про довіру Верховній раді на засідання обласних, міських та районних рад”, – наголосив Новожилов.

Наразі влада готова задовольнити вимоги афганців та чорнобильців, з рештою – складніше, зазначив депутат від Партії Регіонів Володимир Макеєнко.

“Що стосується чорнобильців та афганців – це не таке дороге питання, щоб піднімати ґвалт. Треба інші статті подивитися де зменшити, а цих не чіпати. Потрібні гроші. Десь негаразди, десь те, десь інше, але ж робота йде, ну, йде ж! І розв’язки будуються, і дороги під Євро, і курс стоїть – що найголовніше”, – сказав Макеєнко.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.