Новини культури. 17 листопада. Лідер українського гурту «ВВ» Олег Скрипка не шкодує про розвал СРСР і вважає вихідців з України законодавцями мод на пострадянському просторі, заявив він під час гастрольного туру по Росії.

"Хитрі хохли" творять російську естраду

«Людям властивий хронічний ідіотизм і повна відсутність адекватної пам’яті. Напевно, цим «багатьом» дуже подобалося стояти в нескінченних чергах за зеленим горошком. У мене досі стоїть в очах картина: я, студент, йду по Києву повз універмагу «Україна», де викидали життєво необхідні речі. А назустріч мені чоловік інтелігентного вигляду в окулярах, в пальто, з блаженною посмішкою і цілою сумкою туалетного паперу. Це була абсолютно постмодернові картинка – йде людина, щаслива від того, що він вирвав 20 рулонів туалетного паперу. Радянський Союз – це страшна річ, і дуже добре, що його не існує», – зазначив артист в інтерв’ю воронезькому інтернет-ресурсу «Моє».

Журналісти також поцікавилися, у чому, на його думку, причина популярності в Росії українських колективів?

«Якщо копнути російську попсу, там верхівка айсберга – Кіркоров з Пугачовою, а все інше на 90% буде «Зроблено в Україні» хитрими хохлами. Меладзе, Укупник, «Віа Гра» – все звідти. Видно, є якась музична жилка. Якби нас всіх завоював Гітлер, «хитрі хохли» робили б німецьку попсу», – пожартував Скрипка.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.