Новини України. 8 листопада. Народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко виключає різке зменшення української музики в радіоефірі через зниження квот на український продукт на радіо.

Скороченням українського ефіру Україна наближається до Європи

“Різкого падіння не буде. Ніхто не виконував квоти на 50%, найбільше – це 37%. На інших виконання квот коливалося до 20%”, – сказала вона на прес-конференції у вівторок у Києві.

На її думку, зараз найголовнішим критерієм вибору музики на радіо, буде її якість і смаки самої аудиторії.

Депутат припустила, що зниження квоти наблизило Україну до Європи, оскільки 25% квота на вітчизняну продукцію на радіо відповідає європейським стандартам. Вона переконана, що ухвалення цього закону дозволить розвиватися радіостанціям і посприяє появі нових радіостанцій, які спеціалізуються на джазі, класиці і року.

Як повідомлялося, 3 листопада парламент скоротив до 25% частку української аудіовізуальної продукції в ефірі телерадіоорганізацій.

Законом передбачається 25% квота на національний аудіовізуальний продукт у загальному обсязі мовлення телерадіоорганізацій. Раніше така квота була на рівні 50%.

У разі підписання закону президентом, у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації національний аудіовізуальний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців повинні будуть становити не менше 25%. Решта 75% продукту надаються іноземним виробникам.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.