Новини здоров’я. 8 листопада. Якщо у вас в соціальній мережі більш сотні друзів, це не означає, що кожному з них ви зможете довіритися або звернутися за допомогою у важку хвилину. Як показує практика, в реальному житті у більшості людей не більше 2-3 друзів.

Друзі
У кожної людини не більше 2-3 справжніх друзів

Цікаво, що кількість абсолютно самотніх людей не збільшилася за останнє десятиліття, як припускали вчені, які засновували свої прогнози по даних 1985-2004 років, коли число тих, у кого немає друзів, зросла втричі. Хоча звуження кола спілкування і робить нас вразливішими, соціальна ізоляція сучасних людей не така страшна, як очікувалося.

В опитуванні, яке провели соціологи з Корнельського університету, взяли участь 2000 чоловік старше 18 років. Учасників просили вказати список людей, з якими вони обговорювали важливі для себе питання на протязі останніх шести місяців. В результаті 48% респондентів виділили одну людину, 18% – двох, і близько 29% – більше двох близьких друзів. У середньому в учасників опитування виявилося 2,03 друга.

Приблизно 4% не змогли згадати жодного близької людини. Розглянувши цю проблему уважніше, вчені прийшли до висновку, 64% з цих людей було просто нічого обговорювати, і тільки 36% дійсно не мали близького друга. Найчастіше від відсутності друзів страждають чоловіки і люди із низьким рівнем освіти.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.