Новини авто. 23 листопада. Європа робить ще один крок до підвищення безпеки на дорогах – з цього місяця всі нові автомобілі, які продаються в країнах Євросоюзу повинні бути оснащені ESP (electronic stability programme).

Система ESP буде обов'язковою для всіх авто в ЄС

Відповідні правила ЄС поширюється на всі транспортні засоби, випущені після 1 листопада.

“Система боротьби з заносом” була розроблена і впроваджена німецьким концерном Robert Bosch GmbH, який почав серійні поставки її на конвеєр в 1995 році.

Обов’язкова установка ESP на нові авто є частиною комплексної європейської стратегії Комісії щодо поліпшення безпеки дорожнього руху. Крім того, оснащення всіх нових європейських машин ESP в стандартній комплектації відкриває шлях до більш широкого використання систем допомоги водієві на основі інтелектуальних мереж, які об’єднують ESP і різноманітні датчики, що стежать за обстановкою навколо автомобіля, в тому числі, радари і камери.

ESP може запобігти до 80% всіх нещасних випадків відбуваються в результаті занесення автомобіля. Це найважливіша система безпеки транспортного засобу після ременя безпеки”, – заявив глава підрозділу “Системи контролю шасі” компанії Bosch Вернер Штрут.

До 2010 року 41% всіх легкових автомобілів і легких комерційних автомобілів масою менше шести тонн випущених в усьому світі були оснащені системою ESP. Близько 63% автомобілів і комерційних транспортних засобів, виготовлених в Європі також були укомплектовані антіпротівобуксовочной системою.

Згідно з прогнозами Bosch, до 2013 року кожен другий новий автомобіль у світі буде оснащений ESP.

За матеріалами autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.