Новини здоров’я. 5 листопада. Чим більше ви сидите на роботі і вдома, тим вище ризик захворіти на рак, попереджають канадські експерти.

Чим більше ви сидите на роботі і вдома, тим вище ризик захворіти на рак

Щоб захистити себе від негативного впливу сидячого способу життя, необхідно час від часу підніматися зі стільця і ​​робити фізичні вправи. «У нас є переконливі докази того, що рак кишківника і грудей рідше вражають тих, хто більш фізично активний.

При цьому недостатньо лише слідувати рекомендаціям, згідно з якими мінімальним рівнем активності, необхідним для здоров’я, є 150 хвилин на тиждень. Якщо в інший час ви тільки й робите, що сидите, у вас можуть з’явитися проблеми», – зазначають у своїй доповіді дослідники з Калгарі, Канада.

Регулярні заняття спортом допомагають знизити ризик розвитку раку товстої кишки на 35%. Чим більше ви займаєтеся, тим помітніший ефект. Це ж стосується і раку грудей, ризик розвитку якого можна зменшити на 25%, якщо вести фізично активний спосіб життя.

Існує думка, згідно з якою зайва вага збільшує шанси появи ракових пухлин за допомогою підвищення рівня запалення в організмі. Фізичні вправи знижують кількість маркерів запалення, що і пояснює вплив фізкультури на ризик розвитку раку, який, як відомо, зростає у присутності запальних процесів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.