Новини здоров’я. 10 листопада. Керівники деяких українських підприємств зрозуміли, що профілактичне щеплення проти грипу є економічно вигідним – це доведений на практиці факт.

Щеплення проти грипу є економічно вигідним

Про це повідомила Ірина Колеснікова, головний епідеміолог МОЗ України.

“Дешевше вакцинувати своїх співробітників ніж потім отримувати збитки через те, що працівники масово ідуть на лікарняні”, – зазначила Колеснікова.

За словами епідеміолога, у місті Дніпропетровську було проведене дослідження економічної вигоди від щеплення на великих підприємствах.

“Виявилося, що на гривню, вкладену у вакцинацію, у профілактику грипу було отримано понад 12 гривень прибутку”, – повідомила Колеснікова.

Епідеміолог наголосила, що в Україні все більше керівників підприємств усвідомлюють необхідність та вигідність вакцинації працівників. Хоча загальний рівень профілактичного щеплення проти грипу залишається низьким.

Нагадаємо, в Україні вакциновано більше 100 тисяч населення, але для ефективної протидії епідемії грипу необхідно вакцинувати не менше 30% населення.

За матеріалами УНН

Comments

  1. А можно поподробнее – о выгоде? Жедательно с цифрами объективных а не узкоотраслевых исследований. Да, и укажите стоимость лечения от возможных негативных последствий прививок, причем в том числе и в перспективе. Вот тогда все станет на место. Но таких исследований нет, и не может быть т.к. это бы вредно отразилось на сбыте вакцины. В таких исследованиях нужно очень осторожно оперировать процентами т.к. за даже незначительными числами стоят конкретные люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.