Новини технологій. 19 листопада. Схоже, проблеми з акумуляторною батареєю, що швидко розряджається, і ефектом луни при використанні гарнітури є не єдиними труднощами, з якими доводиться стикатися власникам iPhone 4S.

Звинувачувати у збоях слід дизайнерський дефект в лотку для SIM картки

Судячи з повідомлень в Apple Support Communities, деякі користувачі цього новітнього “яблучного” смартфона (який, до слова, може незабаром офіційно з’явитися і на російському ринку) скаржаться на повідомлення про збої в роботі SIM карти, що що з’являються час від часу.

Хоча кількість стурбованих даною проблемою користувачів iPhone 4S поки що відносно невелика, подібні збої, судячи з усього, можуть траплятися в мережах різних операторів, у тому числі американських Sprint і Verizon Wireless. Деякі користувачі пропонують для вирішення проблеми встановити нову SIM карту, однак інші вважають, що збій виникає на рівні самого механізму розпізнавання.

При цьому експерти Woo Servers вважають, що звинувачувати у зазначених збоях слід дизайнерський дефект в лотку для SIM картки, який іноді призводить до короткого замикання і як наслідок “вильоту” сімки. В якості тимчасових “ліків” пропонується також перезавантаження iPhone 4S.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.