Новини здоров’я. 8 листопада. Вчені провели широкомасштабне дослідження і прийшли до висновку: люди найбільш щасливі, коли вони займаються коханням.

Вченим вдалося спостерігати за настроєм британців протягом року

45 тисяч британських користувачів смартфонів описували свої дії, місцезнаходження і рівень щастя 5 разів на день за допомогою спеціальної програми. Таким чином, вченим вдалося спостерігати за настроєм нації протягом року. Як виявилося, найщасливішим днем виявилося свято Різдво, а найщасливішим часом цього дня – 13:50.

Також, британці були невимовно щасливі 29-го квітня, коли одружився наслідний принц Вільям. Найменш щасливі учасники експерименту були 31-го січня о 8 годині вечора. У квітні в країні спостерігалися сплески щастя, багато в чому завдяки численним святам, таким як Великдень.

Крім сексу, щастя приносять сімейні свята, заняття спортом і відвідування театрів та музеїв. Серед занять, що роблять людей щасливими, можна відзначити секс (12,9%), спорт та фізкультуру (6,5%), відвідування театру або концерту (6,5%), спів і виступ (5,9%), а також похід до бібліотеки або на виставку (5,6%).

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.