Новини здоров’я. 28 листопада. Британські євангелістські церкви порекомендували ВІЛ-інфікованим відмовитися від прийому ліків, довіривши своє зцілення богу.

АнтиСНІД
Мінімум шестеро осіб вже померли в результаті "зцілень"

Результатом цього до теперішнього часу стали не менше шести смертей.

У подібній діяльності були помічені євангелісти Лондона, Манчестера, Бірмінгема і Глазго. Їх пастори проводять обряд “вигнання” вірусу з організму, після чого оголошують хворих здоровими і велять їм припинити прийом антиретровірусних препаратів.

Новинне видання Sky News зробило власне розслідування в багатій євангельській організації “Синагога, церква всіх націй” (SCOAN), що має власний телеканал та філії в багатьох країнах світу.

З’ясувалося, що раз на місяць в церкві збираються жителі європейських країн, які прибули для зцілення різноманітних хвороб. Всі вони повинні принести медичні документи, що підтверджують діагноз. Потім пастор “кричить над зцілюваним, щоб диявол залишив його, одночасно бризкаючи в обличчя водою”.

Одна з пасторів SCOAN Рейчел Холмс заявила ВІЛ-інфікованій кореспондентці Sky News Шатілі, що таке зцілення має 100-відсотковий успіх, і, пройшовши його, вона може відмовитися від прийому своїх препаратів. Холмс також зазначила, що блювота і пронос, що продовжуються після імпровізованого екзорцизму, є не симптомами захворювання, а ознакою виходу вірусу з організму.

До теперішнього часу з подібною діяльністю євангелістів пов’язують як мінімум шість смертей ВІЛ-інфікованих, які припинили лікування після “зцілення”.

Британське Міністерство охорони здоров’я висловило глибоку заклопотаність “цілительством” в євангелістських церквах і офіційно заявило: “Наша думка однозначна: віра і молитва не є заміною будь-якого виду лікування, особливо лікування ВІЛ-інфекції“.

Комісія з благодійних організаціях Великобританії, в якій зареєстрована SCOAN, приступила до перевірки отриманих журналістами фактів.

За матеріалами medportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.