Новини України. 18 листопада. Нардеп Володимир Ландик назвав звинувачення свого сина Романа, скандально відомого після бійки в луганському ресторані, – на адресу Олександра Єфремова – “результатом озлоблення” і “непотрібного читання різних версій про витоки конфлікту”.

Роман Ландик читає забагато версій інциденту

У Ленінському райсуді Луганська 17 листопада проходило засідання у справі Ландика-молодшого. Стосовно нього порушено кримінальну справу за статтею “злісне хуліганство”. У ході допиту Ландик-молодший звинуватив в організації репресій проти нього народного депутата України, голову фракції ПР у Верховній Раді Єфремова.

“Ті люди, які це зробили зі мною, в них вселився диявол. Ви запитаєте, хто це? Я не вірю, що ви не знаєте. П’ята людина в країні за рангом влади, нардеп з Луганська Олександр Єфремов. Це добре, що я живий , а не як Кушнарьов. Єфремов пройшов через нього до своєї кар’єри”, – сказав Ландик-молодший.

Вчора Єфремов був недоступний для коментарів. Однак на захист сина виступив сам народний депутат Ландик.

Він заяви, що звинувачення його сина на адресу Єфремова – результат озлоблення і “непотрібного читання різних версій про витоки конфлікту”

“Менше б у в’язниці давали читати – було б краще. У Романі говорить образа, злість. Він думає, що йому свої, луганчани, не допомагають, а я знаю, що дуже йому допомагають і дбають про його долю”.

Наступне засідання суду призначене на 21 листопада.

За матеріалами kyivpost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.