Новини здоров’я. 11 листопада. Люди, які постійно метаються між роботою і домашніми справами, більше втомлюються протягом дня, ніж ті, хто працює поза домом, присвячуючи весь свій вільний час сім’ї і особистому житті.

Коли ви працюєте вдома, всі вважають, що у вас є час на домашні справи

Якщо ви працюєте вдома, а не ходите в офіс, у вас є можливість планувати свій час, однак, як показують дослідження, такий спосіб роботи стирає грані між службовими обов’язками та сімейним життям, викликаючи втому, стрес і підвищуючи незадоволеність життям.

Вивчення інформації про 316 працівників великих телекомунікаційних компаній, що працюють з дому, підтвердило, що всі вони відчувають конфлікт між роботою і домашніми справами. Зокрема, робота на дому часто перетинається з необхідністю вирішувати сімейні проблеми, що викликає стрес, знижує концентрацію і продуктивність.

«Хоча люди погоджуються працювати з дому, в надії підвищити якість свого життя і менше втомлюватися, від цього виграють лише ті, хто здатний досягти потрібного балансу між сім’єю і роботою. Коли ви працюєте вдома, все, включаючи членів вашої родини, вважають, що у вас є час на домашні справи», – пояснюють дослідники, радячи працювати в строго певний час.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.