Новини України. 29 листопада. Перший заступник голови Партії регіонів, нардеп Володимир Рибак заявляє, що до кінця повноважень поточного скликання Верховна Рада України прийме закон, який забезпечить правами російську мову в країні.

Тема російської мови не знімається

Про це Рибак заявив 29 листопада в інтерв’ю журналістам у Сімферополі, відповідаючи на питання про те, чи буде Партія регіонів піднімати тему російської мови в ході майбутньої виборчої кампанії до українського парламенту.

“Тема російської мови не знімається і не знімалася ніколи. Є цілий ряд проектів законів, які представники Партії регіонів вносили до Верховної Ради, і я думаю, врешті-решт, це питання буде вирішено. До кінця цієї каденції [Верховної Ради] залишається 11 місяців. Я думаю, що такий закон ми приймемо”, – підкреслив він.

На думку Венеціанської комісії, законопроект “Про мови в Україні”, авторами якого є нардепи Олександр Єфремов, Петро Симоненко та Сергій Гриневецький і який надає російській мові статус другої державної, не забезпечує збалансовані правові рамки для використання і захисту мов в Україні.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.