Новини технологій. 3 листопада. Студія Rovio повідомила, що число скачувань Angry Birds перевалило за 500 млн, що робить цю аркадну головоломку мобільною грою, що найшвидше продається.

Angry Birds - напопулярніша аркада сучасності

Пристрій Angry Birds, що вийшло в кінці 2009 року, на рідкість нехитрий: гравець з допомогою рогатки стріляє птахами по свинях (або по іншій живності – наприклад, мавпах в Angry Birds Rio), що розставлені на різних конструкціях. Мета – знищити всіх.

За даними Rovio, щодня шанувальники «Пташок» спільно проводять за грою в середньому 300 млн хвилин. З моменту появи гри в цілому запускалося 266 млрд її рівнів; в політ було надіслано 400 млрд пташок.

У глибокодумних планах фінської фірми Rovio – 1 млрд завантажень Angry Birds на всіх платформах, включаючи персональні комп’ютери.

На створення аркади, за оцінками, було витрачено близько $ 140 тис. Виручка ж від розповсюдження ігор, судячи з усього, вже досягла $ 250 млн. У березні Rovio отримала $ 42 млн інвестицій на подальший розвиток свого «унікального» творіння.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.