Новини світу. 29 листопада. У зв’язку з проведенням пісенного конкурсу “Євробачення-2012” запропоновано створити в Баку невеликі парки і виділити спеціальні майданчики для художників.

Баку
Баку треба пропагувати у світі

У цих парках можна встановити статуї, присвячені культурі та історії Азербайджану, сказав у вівторок президент Спілки рекламістів Азербайджану Гаджіа Атакішіев.

Крім того, скульптори тут зможуть створювати свої роботи.

Процес створення робіт в цих парках зацікавить гостей, що приїжджатимуть до Азербайджану на “Євробачення”, вважає Атакішіев.

“Необхідно показати не лише музику, але і гідно продемонструвати інші види азербайджанського мистецтва. Туристам буде цікаво спостерігати за процесом створення скульптур. Вже зараз необхідно виділити майданчики для художників. Вони прямо на місці можуть продавати свої роботи. Усе це в майбутньому буде нагадувати туристам про “Євробачення” в Баку “, – сказав голова спілки.

За словами Атакішіева, необхідно підготувати різні рекламні кампанії для туристів, що прибувають до Азербайджану на “Євробачення”, і з урахуванням їх характеру виготовити різноманітні сувеніри.

За словами фахівця, за допомогою цих сувенірів можна буде пропагувати історію Азербайджану.

“У нашій історії були держави Аггоюнлулу, Гарагоюнлу. Цю історію можна передати, виготовивши сувенір у вигляді барана. Сувеніри також повинні бути витесані з каменю. Неякісні сувеніри швидко псуються, але якщо вони будуть виготовлені з натуральних матеріалів, вони прослужать довше. До цієї роботи повинні бути залучені художники й дизайнери”, – сказав експерт.

У 2012 році Азербайджан проведе 57-й пісенний конкурс “Євробачення”. Півфінали конкурсу будуть проведені 22 і 24 травня, фінал відбудеться 26 травня.

Джерело trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.