Новини політики. 17 листопада. У комісії відзначили, що досягли більшого прогресу, ніж за майже два тижні з моменту її створення.

Комісія врахувала більшість пропозицій, внесених опозиційними силами

Комісія Верховної Ради з підготовки закону про вибори народних депутатів врахувала більшість пропозицій, внесених опозиційними силами. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів у парламенті Дмитро Шпенов, коментуючи підсумки засідання комісії, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“В ході засідання комісії ми досягли більшого прогресу, ніж за майже два тижні з моменту створення комісії. Ми врахували 17 з 20 пропозицій опозиції (так званий другий і третій блоки вимог), поправки, запропоновані Венеціанською комісією, Центральною виборчою комісією та Адміністрацією президента” , – зазначив Шпенов, слова якого наводить прес-служба регіоналів.

За його словами, участь в роботі комісії не взяли тільки представники БЮТ, які покинули засідання. “У той же час, їхні колеги з опозиційного табору з блоку НУНС продовжили роботу над текстом законопроекту і внесли ряд пропозицій, більшість з яких були враховані”, – підкреслив він.

“Сподіваюся, що на наступному засіданні нам вдасться остаточно узгодити текст законопроекту, оскільки вже о 16:00 він повинен бути розглянутий у сесійній залі. Якщо ми не встигнемо це зробити, парламент розглядатиме всі п’ять законопроектів про вибори, які зареєстровані в даний момент”, – підсумував політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.