Новини політики. 27 листопада. Регіонал Максим Луцький переконаний, що Угода про асоціацію з ЄС має давати Україні перспективу повноправного членства в ЄС.

Луцький: Угода про асоціацію з ЄС не є самоціллю України

Він підкреслив, що в Партії регіонів категорично відкидають всякі домисли про зміну зовнішньополітичного курсу України, яке нібито викликано розбіжностями з Євросоюзом, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Президент України Віктор Янукович чітко задекларував, що наша країна обирає курс на євроінтеграцію, тому ніяких сумнівів з цього приводу не може бути. Але для того, що бути повністю чесними перед нашими людьми потрібно сказати, що Угода про асоціацію з ЄС не є самоціллю України“, – зазначив він.

“Головною тут є відповідь на питання про те, коли і на яких умовах Україна стане повноправним членом Європейського союзу. Ми повинні нести відповідальність перед народом України, і опозиція в цьому питанні повинна допомагати Президенту, а не заважати”, – додав Луцький.

Нагадаємо, раніше в українському МЗС заявили, що українська сторона не мала принципового наміру парафувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом на саміті Україна-ЄС, який планують провести 19 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.