Новини політики. 5 листопада. Для проведення реформ потрібна підтримка людей. Про це сказав народний депутат від Партії регіонів Володимир Рибак.

Рибак: для проведення реформ потрібна підтримка людей

Реформи обов’язково когось зачіпають. Люди хочуть сьогодні кращого життя. А так не буває. Наше завдання, щоб 60–70 відсотків людей стали середнім класом і щоб цей клас розвивався. Заробітної плати має вистачати на квартиру, на виховання дітей, на відпустку. Якби така ситуація була сьогодні, то ми могли би просувати реформи далі.

Зараз ми на стадії, коли треба дати поштовх для розвитку бізнесу й економіки, щоб з’явилися запаси. Коштів на регіональні програми не вистачає, бо пріоритет номер один — заробітна плата. Закладено її зростання на 15–20 відсотків. Люди мають побачити, що прийшла ця влада і вони на 200–300 гривень отримують більше.

Те саме з пенсіями. Тоді підтримають реформи. Коли пройде адміністративна реформа, треба буде подивитись, як зробити так, щоб усі регіони заробляли гроші. Що краще працюватимуть, то більше коштів їм залишатиметься. Це буде дуже важко. Уявіть, сказати двом начальникам, що дві області можуть урівноважити одна одну й об’єднатися. Це ж із двох начальників один залишається. З двох райвідділів міліції, судів та пенсійних фондів — по одному. Це ж хтось буде без роботи — й пішло-поїхало. Тільки цього нам зараз не вистачало для повного щастя. Але колись таке буде”, – зауважив Рибак.

Потрібні десятиріччя, щоб відчути результат від реформ, вважає він.

“Перша каденція президента Януковича завершуватиметься, люди оцінюватимуть його роботу. Або вони сприймуть реформи, підтримають Віктора Федоровича й повторно оберуть президентом, або скажуть “ні” й шукатимуть кращої долі в іншій людині”, – підсумував Рибак.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.