Новини здоров’я. 29 листопада. Расизм впливає на психічне і фізичне здоров’я людини так само, як і будь-яка інша серйозна психологічна травма, попереджають американські експерти.

Расизм впливає на здоров'я

Аналіз 66 досліджень на тему впливу расизму на здоров’я за участю більш як 1800 афро-американців показав, що расизм і травматична подія спричиняють на психічне здоров’я однаковий вплив. Жертви расизму відчувають психосоматичні розлади, такі як психологічні страждання, тривожність, депресії і фізичний біль. Чим більшій дискримінації за расовою ознакою піддається людина, тим серйозніші психологічні проблеми в неї виникають.

На думку вчених, зв’язок між расизмом і психічним здоров’ям може частково пояснити, чому фізичне здоров’я чорних жителів США відрізняється від здоров’я представників інших рас не в кращу сторону.

«Відношення між відчутним расизмом, депресіями і тривожністю, є досить значним, нагадуючи нам про те, що це явище робить важливий вплив на здоров’я. Приміром, афро-американці частіше страждають від гіпертензії (підвищеного кров’яного тиску) – серйозного захворювання, яке асоціюється зі стресом і депресією», – відзначають дослідники.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.