Новини здоров’я. 10 листопада. Американські психіатри розробили тест, який дозволяє передбачити спробу суїциду.

Психіатри зі США розробили тест, який дозволяє передбачити спробу суїциду

Звіт про дослідження групи фахівців під керівництвом Келлі Познер з Колумбійського університету опублікований в The American Journal of Psychiatry.

Для участі в дослідженні були відібрані 124 американських підлітків, які намагалися покінчити життя самогубством, 312 підлітків з виявленою депресією, а також 237 дорослих, які звернулися за психіатричною допомогою в медустанови.

Група Познер оцінила ризик самогубства до початку лікування і спостерігала за учасниками дослідження протягом півроку. Для оцінки ризику вчені використовували власну методику, яку вони назвали “Колумбійська шкала серйозності суїцидальних намірів”.

За результатами дослідження, із зростанням показника, що відображає інтенсивність думок про самогубство, на один рівень ймовірність спроби суїциду в досліджуваний період збільшувалася на 45 відсотків.

Автори дослідження, запропонували використовувати розроблену методику для профілактики суїциду. За словами Познер, ключовим фактором профілактики повинні стати скринінгові програми, які дозволяють оцінити схильність людини до самогубства.

За матеріалами medportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.