Новини здоров’я. 15 листопада. У тінейджерів часто змінюється настрій, вони схильні сприймати все занадто близько до серця і впадати в депресії.

Підлитки страждають від нервових розладів

Ці проблеми, характерні для багатьох підлітків, стають причиною постановки некоректних психіатричних діагнозів.

Психіатри поспішно ставлять примхливим підліткам діагноз біполярного розладу, стверджують вчені з Австралії. Все частіше і частіше фахівці від психіатрії приймають нешкідливі зміни в настрої за серйозніші проблеми.

Експерти з Сіднейського університету вважають, що, хоча біполярні розлади і зустрічається у підлітків, багато хлопців і дівчата страждають від симптомів, які лише нагадують симптоми цього розладу, які ніколи не переростають в серйозніше захворювання. У постановці невірного діагнозу винен підхід з використанням занадто загальних критеріїв, який психіатри використовують в своїй практиці.

У деяких випадках підлітки, яким поставили діагноз, починають приймати ліки, які не тільки відрізняються небезпечними побічними ефектами і коштують чимало грошей, але і позбавляють дітей справді необхідної їм допомоги у контролі емоцій.

«В цілому, ми вважаємо, що багатьом молодим людям з нешкідливими перепадами настрою ставлять невірний діагноз і лікують без потреби», – роблять висновок вчені.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.