Новини технологій. 22 листопада. Аналітики припускають, що продажі iPhone 4S в Тайвані будуть значно нижчі, ніж в інших країнах світу перед цим.

Продажі iPhone 4S в Тайвані будуть значно нижчі, ніж в інших країнах світу

Причиною низьких продажів може стати очікування iPhone 5, який, за чутками, буде випущений в наступному році.

Аналітики очікують, що iPhone 4S в Тайвані буде продаватися значно гірше, ніж раніше в інших країнах світу. На думку дослідників, багато власників iPhone 4 пропустять нову модель модного смартфона і прибережуть свої гроші на реліз iPhone 5, який, за чутками, очікується в наступному році.

Повідомляється, що місцеві мобільні оператори ведуть переговори з Apple про те, щоб зменшити різницю в ціні між iPhone 4 і iPhone 4S з однаковим об’ємом пам’яті хоча б до $ 33. Таким чином, компанії сподіваються поліпшити продажі нового пристрою.

Як стало відомо з джерел в індустріальному секторі, продажі смартфона почнуться в середині грудня. Точна дата початку продажів невідома, проте, за чутками, це станеться в період між 14 і 16 грудня.

Як стверджують неназвані джерела, компанія Apple готує для тайваньських покупців 30 тис iPhone 4S, більшість з яких є версіями пристрою з об’ємом пам’яті 16 Гб і 32 Гб. Смартфони будуть розділені між трьома стільниковими операторами, що надають послуги мобільного зв’язку в країні.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.