Новини спорту. 26 листопада. Навколо персони президента Польського футбольного союзу (PZPN) Гжегожа Лято виникає один скандал за іншим.

Гжегож Лято

Не встигли вщухнути пристрасті навколо зникнення з нової форми збірної національного герба, як на зборах PZPN Лято був звинувачений в корупції.

Під час виступу одного з делегатів було продемонстровано відео, зроблене прихованою камерою, на якому нібито Гжегож Лято зі своїм співрозмовником домовляються – звичайно, за грошову премію – про результати тендеру на будівництво нової штаб-квартири PZPN.

Матеріали вже передані в Центральне антикорупційне бюро Польщі (САВ), а розгляд справи під свій контроль взяла новоспечений міністр спорту та туризму Польщі Йоанна Муха.

“Пані міністр була шокована, почувши ці уривки. У неї була розмова з головою САВ”, – повідомив в.о прес-секретаря відомства Павло Вишневський.

“Поганий початок. Кожна нова інформація, яка стосується корупційних підозр, викликає все більше занепокоєння”, – написала міністр на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter.

Опоненти Гжегожа Лято вимагають прозорого розгляду справи і відставки президента PZPN.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.