Новини світу. 22 листопада. Прем’єр Лівії Абдуррахім аль-Кейб у вівторок представив склад тимчасового уряду країни.

Прем'єр Лівії представив склад тимчасового уряду країни

Як повідомляє джерело в Перехідній національній раді (ПНР), пост міністра закордонних справ країни займе представник Лівії в ООН Ібрагім Даббаші.

На пост міністра оборони затверджений польовий командир з міста Зінтан Усама аль-Джуаулі. Міністром внутрішніх справ став член НПР Фаузі Абдульалі. Главою Міністерства фінансів призначений колишній міністр нафти Алі Тархун, а його нинішній пост займе великий чиновник в нафтовій галузі Лівії Хасан Зігле.

Перехідному уряду належить створити проект конституції і провести демократичні вибори до Національної ради протягом восьми місяців.

Згідно з “дорожньою картою”, яку прийняла ПНР, аль-Кейб повинен був сформувати перехідний уряд не пізніше, ніж через місяць після 23 жовтня.

Військова операція країн Заходу в Лівії почалася в березні, відповідно до резолюції ООН, що передбачає захист мирного населення. 22 серпня повстанці зайняли Тріполі. 20 жовтня в Сирті був убитий повалений лідер Муаммар Каддафі.

31 жовтня НАТО завершила в Лівії операцію “Об’єднаний захисник”, а Рада Безпеки ООН, відповідно до прийнятого раніше резолюцією, скасував режим безлітної зони над Лівією.

За матеріалами newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.