Новини економіки. 8 листопада. Голова Ради Національного банку Петро Порошенко заявляє про неефективність економічного курсу української влади.

Порошенко: влада навіть не уявляє, для чого проводяться реформи

«Вона (економіка) вже давно зґвалтована і не рухається. А методи, якими сьогодні намагаються її оживити, просто варварські. З одного боку, влада оживляє економіку, нібито проводячи дерегуляцію, декларуючи зниження податкових ставок, а з іншого – витягаючи з економіки абсолютно невиправдані в умовах кризи податкові «примхи», – сказав Порошенко.

«Це нагадує ситуацію, коли в лікарні, з одного боку, хворого підключили до апарату штучного дихання, а з іншого, душать, схопивши його за горло. Ось і виходить, що нашу “хвору” економіку і лікують, і вбивають. Та ще й чекають від цього результатів», – зазначив він.

При цьому він зазначив, що влада «навіть не уявляє, для чого проводяться реформи».

«Я хочу розчарувати тих, хто переконаний, що там “нагорі” все знають і розуміють, але вони просто дуже зайняті і у них просто не доходять руки, щоб просвітити, що відбувається, і коли вони звільняться, то все пояснять… Сьогодні у нас немає задекларованої мети, а реформи, як засіб її досягнення, проводяться. У таких умовах цей рух не просто безсистемний, а відсутній як такий», – заявив Порошенко.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.