Новини здоров’я. 12 листопада. Інтернет порнографія створила ціле покоління молодих чоловіків, які не мають поняття про те, як поводитися в ліжку з реальною жінкою.

Чоловікам варто менше дивитися порнографію

Як вважають американські психологи, величезна кількість порно-матеріалів зробило молодих чоловіків нечутливими до реального сексу. Тепер імпотенція більше не є проблемою чоловіків середнього віку або з поганим здоров’ям, стаючи загрозою молодих, повних сил людей.

Джентльмени, занадто сильно захоплюються переглядом порнографії, втрачають здатність збуджуватися від звичайного статевого акту, і їм потрібні не зовсім звичайні стимули, щоб отримати задоволення. Вчені пояснюють передчасну втрату статевого потягу постійною стимуляцією дофаміну – нейропроводніка головного мозку, який активує реакцію організму на сексуальні задоволення. З кожною новою «порцією» порнографії мозок стає менш чутливим до сигналів дофаміну, від чого любителі «порнушки» потребують нарощування оборотів, щоб збудитися.

У деяких користувачів порно-матеріалів реакція на дофамін настільки знижена, що у них не виникає ерекції без перегляду порнографії. При цьому багато чоловіків, які зіткнулися з проблемами в ліжку, перебувають у шоці, оскільки ніколи не думали про те, що перегляд порно-фільмів може призвести до таких сумних наслідків. Більш того, деякі з них починають вірити в те, що еректильна дисфункція в 20-річному віці – нормальне явище.

Позбутися від подібних проблем, за словами психологів, можна, лише припинивши дивитися порнографію. У здорових чоловіків лібідо має повернутися через кілька місяців. У ряді випадків у період реабілітації тимчасово спостерігаються такі симптоми синдрому відміни, як панічні атаки, безсоння, дратівливість, труднощі з концентрацією і навіть погіршення здоров’я.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.