Новини України. 28 листопада. Померлий при демонтажі намета протестувальників-чорнобильців у Донецьку, шахтарів-регресників Геннадій Конопльов покладав відповідальність за наслідки свого голодування на керівництво країни.

Конопльов покладав відповідальність за наслідки свого голодування на керівництво країни

Про це говорить відповідна заява, яку Конопльов написав у день початку голодування, 23 жовтня.

“Відповідальність за наслідки покладаю на Президента України, прем’єр-міністра України, спікера Верховної Ради, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, начальника управління Пенсійного фонду, де я стою на обліку”, – написано в заяві.

У неділю в Донецьку співробітники МНС демонтували основний намет голодуючих чорнобильців. Демонтаж відбувався в той момент, коли в наметі були люди. Одному з учасників акції протесту-голодування Геннадію Конопльову стало погано, його помістили в машину швидкої допомоги. Пізніше надійшла інформація, що він помер.

“Чоловікові був поставлений діагноз” ішемічна хвороба серця з ознаками стенокардії “і запропонована госпіталізація. Від госпіталізації літня людина відмовився”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

За матеріалами Остров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.