Новини політики. 15 листопада. Це не європейська цінність, коли заради однієї людини його охоронці перекривають проїзд на вулицях і не випускають людей з будинків, заявив голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Гриценко просить політиків припинити повсюди ходити з охороною

Політик поскаржився, що не міг спокійно під’їхати до студії телеканалу ICTV і навіть вийти на вулицю через охорону міністра закордонних справ Костянтина Грищенка.

«Це загальнодержавна параноя, яка йде від першої особи. Ваш колега – міністр закордонних справ Польщі, який зараз представляє ЄС, на конференції в Ялті ходив сам серед 200 осіб, без охорони. Зупиніть цю параною», – звернувся Анатолій Гриценко до міністра у прямому ефірі програми «Свобода слова».

Депутат підкреслив, надмірна охорона – це не європейська цінність.

Він розповів, як один з міністрів, який нещодавно приїхав з Донецька, зайшов у перукарню підстригтися. Але перш ніж він туди увійшов, з десяток охоронців її перевірили. Коли «він стригся, охоронці також стояли поруч і потім на іншій машині поїхали за ним».

Так поводяться лише окупанти, які приїхали на ворожу територію, заявив політик.

«Вони не відчувають свою рідну країну, вони її бояться. Але коли ця хвороба пройде, тільки тоді ми швидше підемо до європейських цінностей», – сказав лідер «Громадянської позиції».

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.