Новини політики. 15 листопада. Ставлення Євросоюзу до України змінитися, якщо наша країна буде для нього важливою.

Кравчук пояснив,якщо Україна піде до Європи, - Російська імперія не відбудеться

Таку думку висловив перший президент України Леонід Макарович Кравчук. Він так само запропонував українському суспільству шукати ту нішу в Європі, яка дозволить Україні постійно підтверджувати сою важливість. В іншому випадку, на думку Кравчука, ніхто не помітить, якщо наша країна зникне з політичної карти.

Крім того, Леонід Кравчук заявив, що інтеграція України вигідна Європі як з економічних, так і політичних причин, оскільки Україна являє собою великий ринок для європейських товарів. Кравчук так само звернув увагу на те, що Україна володіє прекрасними землями і здатна вирішити продовольчі проблеми. На його думку, європейський політикум розуміє, що якщо Україна залишиться в орбіті європейської політики, то Російська імперія не відбудеться. І навпаки – східний вектор політики Європи сильно ослабне, якщо Україна піде в обійми Росії.

На думку першого Президента України, якщо це відбудеться, виникне шанс реалізації імперських амбіцій Росії. Це може призвести до нового протистояння у світі, гонці озброєнь та іншим подібним речам. Кравчук вважає, що це пов’язано для Європи з колосальними витратами і небезпеками, що загрожують миру в цілому.

У той же час, політик висловив думку, що перехід на розрахунок за російський природний газ вигідний нашій країні. За його словами, рублі зібрати легше ніж долари або євро, і розрахунки в рублях дозволять швидше нарощувати валютні запаси країни.

Джерело УРА-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.