Новини політики. 16 листопада. Інформація про застосування тортур до екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яка перебуває з 5 серпня в Лук’янівському СІЗО, не відповідає дійсності.

Інформація про застосування до Тимошенко тортур не відповідає дійсності

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової адміністрації України на офіційному сайті відомства.

В ДПАУ заявляють, що “захистом Тимошенко до відома засобів масової інформації доведені відомості про нібито поширення Державною податковою службою неправдивої інформації у кримінальній справі відносно його підзахисної”.

Прес-служба підтверджує відомості, озвучені 14 листопада першим заступником начальника податкової міліції – начальником Головного слідчого управління ДПС України Анатолієм Яковінцем.

“Згідно з висновком МОЗ України, медичних протипоказань для слідчих дій відносно Тимошенко в межах Київського СІЗО (в приміщенні, де міститься обвинувачений) не виявлено”, – йдеться в повідомленні.

Тимошенко відмовилася давати свідчення у справі, про що був складений відповідний протокол, підписаний його захисником без зауважень”, – зазначають у ДПАУ.

У відомстві нагадують, що на брифінгу раніше повідомлялося: “Допити Ю. Тимошенко в даний час не здійснюються. У той же час з Ю. Тимошенко проводяться інші слідчі дії, а саме ознайомлення її з матеріалами судових експертиз”.

“Інформація про застосування до Ю. Тимошенко тортур не відповідає дійсності, що підтверджується і заявами її захисника”, – повідомляють в податковій.

Також у ДПАУ підкреслюють, що “дії працівників слідства здійснюються у суворій відповідності до вимог чинного Кримінально-процесуального кодексу України“.

За матеріалами kyivpost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.