Новини України. 27 листопада. Зараз біля слідчого ізолятора зібралося близько 400 осіб.

Тимошенко принесли вже близько 50-ти букетів

Багато хто з них тримають транспаранти з написами: “Херсонщина кличе Юлю – додому”, “Сумщина підтримує Юлю” тощо. Деякі тримають у руках Великі серця, вирізані з паперу, на яких написано “З днем ​​народження”, повідомляє Сегодня.

Стіни та ворота ізолятора обклеїли листівками з портретом Тимошенко, а на дерева скетчем прикріпили троянди. Також прихильники Тимошенко принесли серце з троянд. Всього вже зібрали близько 50 букетів з троянд та хризантем.

Кілька бабусь намагалися прорватися до воріт, проте виступаючі попросили всіх не підходити до воріт і не стукати, щоб уникнути провокацій. У дворику біля СІЗО тим часом монтується сцена для виступу артистів. Біля неї включили музику, і деякі з присутніх пустилися в танок.

Тим часом один із присутніх – хлопця на ім’я Діма, який розповідав, що на останньому мітингу йому пропонували продати прапор за 500 доларів, виліз по гратах на будівлю КПП СІЗО і прикріпив на стіну ізолятора велике паперове серце.

Один з пенсіонерів прийшов з великим пакетом яблук і пригощає всіх бажаючих.

Біля входу в СІЗО також стоїть відома багатьом пенсіонерка з Кривого Рогу Катерина Уманець. Вона відома тим, що пообіцяла спалити себе 13 грудня у Апеляційного суду, якщо Тимошенко не звільнять.

Біля СІЗО чергують 3 автобуси “Беркута“. Сама вулиця Дегтярівська перекрита для руху транспорту – нібито для проведення ремонту, хоча будь-яких дорожніх робіт зараз на ній не ведеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.