Новини автоспорту. 15 листопада. Аргентинський гонщик Гвідо Фалячі загинув в аварії під час заїзду південноамериканського кузовного чемпіонату Turismo Carretera.

Аргентинський гонщик Гвідо Фалячі загинув в аварії

Як повідомляє Touring Car Times, інцидент стався на автодромі імені Хуна Мануеля Фанхіо на батьківщині п’ятикратного чемпіона світу Формули-1 в місті Балькарсе.

На 22-му колі з 25 Фалячі з’їхав з траси, ухиляючись від зіткнення з круговим Леонелем Лауррарі, що вилетів, і не зміг зберегти контроль над своїм Ford Falcon. В результаті, пілот врізався в загородження з відпрацьованих покришок, після чого машину Гвідо винесло назад на дорогу.

У нерухомий автомобіль аргентинця спочатку врізався Гільєрмо Ортеллі на Chevrolet, а потім сталося зіткнення з Нестором Гіроль. Тіло Фалячі доставили в місцеву лікарню, але вже через 40 хвилин лікарі констатували смерть. Гіроль залишається в госпіталі, але життю Нестора нічого не загрожує.

Гвідо Фалячі народився в 1989 році в місті Лас-Парехас провінції Санта-Фе на півдні Аргентини. У 2008 році пілот став чемпіоном національної Формули-Renault 2.0, після чого перейшов в кузовні гонки. Через два сезони Фалячі виграв автоспортивний «Кубок Америки», перемігши більше 30 гонщиків. У числі інших суперниками Гвідо були екс-пілоти Формули-1 Норберто Фонтану, Естебан Туеро і Гастон Маццакане. З 2009 року Фалячі на постійній основі виступав в серії Turismo Carretera за команду HAZ Racing.

Аварія в Аргентині продовжила ряд фатальних інцидентів в південноамериканських змаганнях спорткарів. На початку сезону на бразильському «Інтерлагосі» загинули два гонщики, а в 2007 році на тому ж автодромі розбився Рафаель Сперафіко. У світовому автомотоспорті смерть Фалячі стала третьою за останній місяць: у жовтні на овалі в Техасі пішов з життя чемпіон INDYCAR Ден Уелдон, а через тиждень в Малайзії під колесами мотоцикла загинув італієць Марко Сімончеллі.