Новини авто. 10 листопада. Компанії Peugeot і Citroen планують зайнятися випуском дешевих автомобілів для ринків, що розвиваються.

Citroen C-Cactus так і не був запущений в серію

Автомобілі змогли б скласти конкуренцію бюджетним моделям марки Dacia, що належить французькому виробнику Renault.

Дешеві автомобілі Peugeot і Citroen з’являться через два роки і продаватимутся під власними марками. Для цієї мети «Пежо», як очікується, відродить бренд Talbot, права на який належать французькому виробнику з 1979 року. Бюджетна модель являтиме собою 4,15-метровий седан, для скорочення витрат побудований на одній із старих платформ.

За припускають експерти, для бюджетного «Пежо», який зараз відомий під внутрішньокорпоративним позначенням M3, може бути використана або модернізована версія платформи моделі 405 (вона все ще випускається в Ірані), або доопрацьований варіант шасі хетчбека 206.

Очікується, що доступний седан Peugeot буде коштувати близько дев’яти тисяч євро. Основними ринками для такого автомобіля стануть Китай, Північна Африка, Латинська Америка і країни Східної Європи.

Версія новинки від компанії Citroen носить кодове позначення M4. За деякими даними, такий автомобіль отримає більш дорогий інтер’єр, ніж версія Peugeot, з іншими матеріалами обробки і варіантами оформлення. Коштувати ця машина теж буде трохи дорожче.

«Деякі покупці хочуть отримати від автомобіля максимум і у них є машини лінійки DS, – заявив керівник відділу планування нових продуктів Citroen Томас д’Оссі. – Але є ще і покупці, у яких до автомобіля зовсім інше ставлення. Вони думають, що сучасні машини стали дуже складними, у них занадто багато різного електронного обладнання. Таким людям ми можемо дати більше, обмеживши їх у деяких речах. Тобто ми можемо зробити щось краще і красивіше, а щось – простіше».

Свою ідею того, що може являти собою дешевий і простий автомобіль, компанія Citroen продемонструвала на концепт-карі C-Cactus в 2007 році. У конструкції прототипу використовувалося приблизно вдвічі менше деталей, ніж у звичайних машинах. Також розробники застосували матеріали, які повністю переробляються або розкладаються без якої-небудь шкоди для навколишнього середовища. Все це дозволило зменшити масу автомобіля і знизити витрати на випуск.

У 2008 році повідомлялося, що C-Cactus може бути запущений в серію, проте з тих пір підтвердження цієї інформації не надходило.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.