Новини України. 7 листопада. Уряд Януковича-Азарова ще більше звужує соціальні права українських пенсіонерів і малозабезпечених громадян.

В Уряді готують "сюрприз"

Про це повідомив член Комітету ВР з питань соціальної політики та праці, народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Павловський, передає прес-служба БЮТ.

«Нещодавно уряд запропонував законопроект, що обмежує пільги для 16 категорій громадян, зокрема, для чорнобильців і афганців. А буквально минулого тижня у ВР зареєстровано новий урядовий законопроект «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України». Цим законопроектом № 9400 пропонується ще більше обмежити права малозабезпечених громадян», – заявив Павловський.

«Метою нового законопроекту від Азарова є ускладнення розгляду судових справ, пов’язаних із пенсійним забезпеченням, нарахуванням заробітної плати та соціальних виплат», – зазначив депутат.

За словами Павловського, «нове творіння уряду фактично скасовує терміновий розгляд про нарахування або перерахування пенсій, заробітних плат та інших соціальних нарахувань».

Таким чином, за його словами, уряд оголошує народу «черговий виклик антисоціальної політики нинішньої влади».

«Віктору Януковичу потрібно запитати себе, а хто ж провокує і підштовхує до революцій. Не якісь незрозумілі збройні опоненти, які, за його словами, збираються захоплювати органи влади. До цього підштовхує своїми антисоціальними і антинародними діями саме уряд Азарова», – резюмував народний депутат.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.